Betovis Para Çekme

29 Mart 2021 Kapalı Yazar: adminn

Tıkla, Betovis’e Ulaş!

Betovis para çekme yöntemleriyle kurulduğu günden itibaren sürekli üyelerine kolaylıklar sunmayı amaçlayan bir sitedir. Üstelik sitenin içerisinde bulunan zengin oyun içerikleri ve bonus paketleri sayesinde üyeler kazançlarını katlamaktadırlar. Ayrıca site finansal işlemler konusunda da üyelerine oldukça kolaylık sağlamaktadır. Betovis çekim ve yatırma işlemlerinde üyelerine en güvenli yöntemleri sunmaktadır. Böylece üyeler kazandıkları ücreti tahsil ederken herhangi bir sorun da yaşamıyor.

Kullanıcı hesabındaki bakiyeyi çekmek isteyen üyeler, kazandıkları parayı çekmek için çevrim koşullarını tamamlamalıdır. Daha sonrasında ise üyelerin canlı destek hattı ile iletişim kurması gerekiyor. Burada canlı destek ekibi üyelerin taleplerini kontrol ediyor. Çekim konusunda bir engeli olmayan kullanıcılar, sitenin sunduğu çekim yöntemi seçeneklerinden herhangi birini kullanmaktadır.Betovis Para Çekme

Betovis Para Çekme Seçenekleri

Betovis para çekme seçenekleri konusunda üyelerine fazlasıyla kolaylıklar sağlamaktadır. Üyeler sitenin kendilerine sunduğu seçeneklerinden birini tercih ederek hesaplarındaki bakiyeyi çekebiliyorlar. Bu süreçte banka hesap bilgilerini vermek istemeyen kullanıcılar için de oldukça uygun alternatifler mevcut. Aşağıda maddeler halinde sitedeki çekim yöntemlerini sizler için sıraladık.

  • ATM Çekimi

  • Banka Havalesi

  • CMT Cüzdan

  • Papara

  • Bitcoin

Yukarıda belirttiğimiz para çekme işlemleri online alışverişlerde en güvenli olan yöntemlerdendir. Üyeler bu alternatiflerden birini tercih ederek işlemlerini kısa sürede gerçekleştirebilirler. Ayrıca tüm işlemlerinde bankaların yoğunluğu herhangi bir sorun oluşturmamaktadır. Böylece üyeler kısa süre içerisinde kazandıkları parayı hesaplarına aktarmaktadır. Ancak bu süreçte kullanıcıların site bürosu tarafından belirlenen limitlere uyması önemlidir.

Betovis Para Çekme Limitleri

Betovis para çekme limitleri site sakinleri tarafından fazlasıyla merak konusudur. Oyunlarda kazandıkları paraları kendi hesaplarına aktarmak isteyen kullanıcıların bu limitleri bilmesi önemlidir. Betovis site yönetimi ise bu konuda üyelerine makul limitlendirmeler koymaktadır.

Kullanıcılar site içerisinde gerçekleştirecekleri çekim işlemini gün içinde bir defa talep etmektedir. Diğer talepler canlı destek ekibi tarafından reddedilmektedir. Tek seferlik çekim işleminde de tüm çekim yöntemlerinde alt limit 100 TL’dir. En yüksek işlem limit miktarı ise 10.000 TL’dir. Çekilen para miktarının hesaba aktarım süresine etkisi yoktur. Finans ekibi işlemlerini en kısa sürede gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda site finansal işlemler konusunda sorunsuz bir çalışma sağlıyor.